Atsauksmes par Keramin

 • Сергей
  Es iesaku šo krēmu ar abām rokām. Ar sēnīti tiku galā ātri un par ļoti labu cenu. Es biju apmierināts ar Keramin krēma lietošanas efektivitāti un blakusparādību neesamību. Iesaku visiem!
  Keramin
 • Evelīna
  Lielisks krēms. Pirmo reizi uzklājot Keramin, nieze pēkšņi apstājās. Nākamajā rītā manas kājas vairs nebija sarkanas. Es to lietoju ne vairāk kā mēnesi, pēc tam baltie pūslīši no sēnītes pazuda, un manas kājas bija mīkstas uz tausti, kā bērnam.
  Keramin
 • Evelīna
  Es pat nevarēju iziet ciemos vai nopirkt jaunas kurpes, jo man bija neērti par savām kājām. Pat mājās man bija kauns savu bērnu un vīra priekšā. Keramin krēmu lietoju tieši divas dienas, un pēdas vairs nesmirdēja, nejutu niezi un diskomfortu ādas lobīšanās dēļ.
  Keramin
 • Anna Marija
  Keramin darbojas! Tās galvenais pluss ir tas, ka tas palīdz atbrīvoties no niezes jau no pirmās lietošanas reizes, novērš sāpes un svīšanu, un pēc mēneša jūs vairs neatcerēsities savu problēmu.
  Keramin
 • Viktorija
  Krēms Keramin ir kļuvis par manu neaizstājamu līdzekli cīņā pret pēdu sēnīti. Lietoju tikai 2 nedēļas, bet jau bija manāmi būtiski uzlabojumi: pazuda smarža un nieze, nagi sāka izskatīties veselīgāki.
  Keramin
Lietotāja vērtējums Keramin
4.8
5